Spot Aydınlatma

Royal Class, ürünlerinde görselliği ön planda tutar. Pergola ve BioClimatic sistemlerinde en önemli tamamlayıcı unsur ortamın aydınlatmasıdır.

Pergola ve BioClimatic çözümlerimizde, zevkinize uygun model ve renk seçenekleri ile geniş bir yelpaze sunmaktayız. Zevkinize göre damla(yuvarlak) veya şerit (yatay) led seçenekleri, ortamın ambiyansına göre gün ışığı ve beyaz renk seçenekleri mevcuttur. LED’lerimiz 24 Volt / 3 Watt (700 lümen) Samsung marka A+ sınıfı ledlerdir.

BioClimatic çözümlerimizde bulunan iki sıralı LED teknolojisi (RGB + Sun Light) ile son derece estetik bir görünüm sunan ROYAL TENTE, hayatınızı güzelleştirmeyi hedeflemektedir.

RGB LED sırası ile farklı renkte aydınlatma opsiyonlarına aynı anda sahip olmanın yanı sıra sunlight LED sırası ile gün ışığı (sarı) opsiyonuna da sahip olabileceksiniz.

Son teknoloji dimmer sistemi ile ortama uygun ışık yoğunluğu kademeli olarak ayarlanabilmektedir. Çevre dostu Led teknolojilerinin sağladığı enerji tasarrufu ile müşterilerimize ve doğaya olan sorumluluğumuzu yerine getirmeyi hedeflemekteyiz.