Tente Kumaşları

Royal Class Tente olarak Pergola Sistemlerimizde 1. sınıf SERGE FERRARI ve MEHLER ithal blockout kumaş kullanılmaktadır. Blockout kumaşlarımız 7 yıl boyunca garantilidir ve uluslararası geçerlilikte olan tüm kalite belgeleri ve sertifikalarına sahiptir. Kışın soğuk, yazın ise güneş ışığına karşı korumasıyla, enerji tasarrufuna katkıda bulunarak doğa dostu olma özelliğini öne çıkarmaktadır.

Standart olarak krem, beyaz ve gri renklerde üretilen blockout kumaşlar, düz ve 3 boyutlu doku desenli olarak ikiye ayrılmaktadır.

Blockout kumaş üstün yapısıyla %100 su geçirmeme özelliğine sahiptir. Kumaş, pergola sistemine fitil ve contalar yardımıyla monte edilip yüksek derecede izolasyon sağlanmaktadır. Diğer pergola çözümlerinden farklı olarak ekstra kumaş izolasyon fitili kullanan ROYAL TENTE bu konuda rakiplerinden 1 adım öne geçmektedir.

Kumaş bünyesinde bulunan film tabakası ısı ve soğuk izolasyonu açısından etkin koruma sağlamaktadır. Bu karartma filmi güneşin ultraviyole ışınlarını filtreleyerek uygulama alanında soğuk-sıcak hava dengesi sağlayıp yalıtıma katkıda bulunmaktadır.

-30° soğuk ve +70° sıcak hava aralığına dayanıklı olarak tasarlanmıştır. PVC esaslı blockout kumaşın m² ağırlığı 620 gram olup, parlak yüzeyli bir kumaştır.

Alev yürütmeme özelliği ile yanma ihtimalini minimuma indirir. Anti-bakteriyel özelliği ile böcek, kemirgen ve bakteri oluşumlarına karşı korumalıdır.

Hijyenik yapısıyla kolay temizlenebilen Blockout kumaşlar, ses yalıtımına da büyük katkı sağlarlar.

Sık dokumalı dayanaklı yapısı, yüksek atkı ve çözgü oranları ile uzun yıllar yüksek performans ile hizmet vermeye devam eder.